O FIRMIE

W Klutech oferujemy kompleksowe rozwiązania wymiarujące dla firm zajmujących się magazynowaniem i wysyłką produktów. Jeśli dostrzegasz, że Twój magazyn lub centrum logistyczne mogłoby pracować wydajniej, szybciej i z większą precyzją – nasze rozwiązania są dla Ciebie! Systemy wymiarowania paczek | Skanowanie paczek | Ważenie i wymiarowanie | Parcelcube

Kilkuletnia praktyka w dostarczaniu systemów wymiarowania nauczyła nas, że nie ma nic bardziej wartościowego niż efektywnie wykorzystana powierzchnia magazynowa i czas pracy. Niezależnie czym zajmuje się Twoja firma: transportem, przygotowaniem do wysyłki, pakowaniem czy też inwentaryzacją – terminowe i dokładne wykonanie zleconych usług jest priorytetem. Nasze systemy pomogą Ci zminimalizować ryzyko błędu, efektywnie wykorzystać czas pracy i zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

W ofercie posiadamy systemy wymiarowania statycznego i dynamicznego, od prostych i ekonomicznych rozwiązań dla małych firm, po zaawansowane technologicznie systemy dla najbardziej wymagających . Stawiamy na współpracę i poznanie potrzeb naszych Klientów, w celu dobrania dla nich najbardziej efektywnego rozwiązania. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy technologiczne i pochodzą od renomowanych producentów. Profesjonalne doradztwo i wdrożenie w Twojej firmie zapewni właściwe wykorzystanie ich potencjału.

Dokumenty do pobrania:

  1. Ogólne Warunki Sprzedaży
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego